Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaFr. Soukup
Hostivař
Id: 606002
olej/karton, rozměr 37 x 58 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 77x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2026,02-1,23,19,34,00
( 23.2.2026, 19:34:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |