František Tavík Šimon
Venkovská silnice v zimě
Id: 606206
lept/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, číslováno a autorská pečeť vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 93x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
2026,02-1,23,19,33,00
minimální příhoz 100 Kč