Čas na serveru 03:44:06

František Tavík Šimon
Venkovská silnice v zimě

Id: 606206

Venkovská silnice v zimě

  •  / Venkovská silnice v zimě / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 39 cm, značeno vpravo dole, číslováno a autorská pečeť vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 93x

Vyvolávací cena:

3 700

2026,02-1,23,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu