Joan Miró
Fundació Joan Miró
Id: 18803
barevná litografie/papír, velikost tisku 61 x 50 cm, signováno vlastní rukou uprostřed dole, Ze série Picazo 85, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2330x
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
3 100 Kč