Čas na serveru 07:34:09

Galerie Patro

Id: 458101

Galerie Patro

  •  / Galerie Patro / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

12 500