Čas na serveru 13:12:21

Loučení

Id: 150602

Loučení

  •  / Loučení / Adolf Born
  •  / Loučení / Adolf Born
  •  / Loučení / Adolf Born
  •  / Loučení / Adolf Born
  •  / Loučení / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/40, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2039x

Vyvolávací cena:

15 500