Odlet do Hollywoodu
Id: 607701
litografie/papír, rozměr 55 x 42 cm, značeno a popsáno ve spodní části, Autorský tisk, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 25x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
2026,02-1,24,20,53,00
minimální příhoz 500 Kč