Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích
Id: 608510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 91,5 x 55 cm, značeno vlevo dole v tisku, vydal Neubert Smíchov 1913, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 306x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
24 000 Kč
2026,02-1,24,20,33,00
minimální příhoz 1 000 Kč