Čas na serveru 08:40:13

Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích

Id: 608510

  •  / Krajinská výstava v Ivančicích / Alfons Mucha

litografie/papír, rozměr ve výřezu 91,5 x 55 cm, značeno vlevo dole v tisku, vydal Neubert Smíchov 1913, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 306x

Vyvolávací cena:

24 000

2026,02-1,24,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu