Čas na serveru 08:40:03

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 608703

Břízy u vody

  •  / Břízy u vody / Alois Kalvoda

olej/karton, rozměr 39,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech krakelovaná malba

zobrazeno: 153x

Vyvolávací cena:
9 500

10 500

2026,02-1,24,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu