Alois Kalvoda
Břízy u vody
Id: 608703
olej/karton, rozměr 39,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech krakelovaná malba
zobrazeno: 153x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč
2026,02-1,24,20,34,00
minimální příhoz 500 Kč