Horké léto
Id: 49301
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 43 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1047x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
19.1.2017, 19:57:00
16.1.2017 | 17:50 | 5 000 Kč |