Zátiší s lahví
Id: 38401
akryl/karton, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, kvalitně adjustováno, původní stav, obraz uveden v katalogu ze samostatné výstavy Galerie kritiků Paláce Adrie 2006
zobrazeno: 11509x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč