Čas na serveru 09:36:55

Zátiší s lahví

Id: 38401

Zátiší s lahví

  •  / Zátiší s lahví /
  •  / Zátiší s lahví /
  •  / Zátiší s lahví /
  •  / Zátiší s lahví /
  •  / Zátiší s lahví /

akryl/karton, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, kvalitně adjustováno, původní stav, obraz uveden v katalogu ze samostatné výstavy Galerie kritiků Paláce Adrie 2006

zobrazeno: 11509x

Vyvolávací cena:

37 000