Zátiší s náhrdelníkem
Id: 113215
olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora paní Andreou Pilařovou Belotsvetovou
zobrazeno: 1548x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč