Žena
Id: 26601
kombinovaná technika/sololit, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2515x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 511 Kč