Čas na serveru 06:10:31

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Najády hrající si s delfíny

Id: 392201

Najády hrající si s delfíny

  •  / Najády hrající si s delfíny / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 77 x 127 cm, značeno málo čitelně vlevo dole, v dobové dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1325x

Vyvolávací cena:
25 000

40 000

2022,11-1,29,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu