Bohumil Vrzal
Na předměstí
Id: 505001
kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 53 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 173x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč
2024,05-1,13,21,11,00
minimální příhoz 500 Kč