Čas na serveru 20:05:07

Bohumil Vrzal
Na předměstí

Id: 505001

Na předměstí

  •  / Na předměstí / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 53 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 173x

Vyvolávací cena:

10 500

2024,05-1,13,21,11,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu