Čas na serveru 00:13:01

Boris Jirků
Hotel La Fabrica v La Joya

Id: 610601

Hotel La Fabrica v La Joya

  •  / Hotel La Fabrica v La Joya / Boris Jirků

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 66 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 143x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

2026,02-1,23,21,07,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu