Boris Jirků
Hotel La Fabrica v La Joya
Id: 610601
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 66 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 143x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč
2026,02-1,23,21,07,00
minimální příhoz 1 000 Kč