Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaEduard Ovčáček
Green-Red Blues
Id: 491334
litografie/papír, rozměr listu 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 34x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,20,17,00
( 14.5.2024, 20:17:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |