Emil Filla
Boje a zápasy
Id: 598004
lept/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, volně loženo, zkušební tisk
zobrazeno: 383x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
19.1.2026, 20:14:00
| 12.12.2025 | 14:43 | 3 500 Kč |