Čas na serveru 16:25:42

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 338802

Kubistické zátiší s kytarou

  •  / Kubistické zátiší s kytarou / Emil Filla

suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7546x

Vyvolávací cena:

45 000

Účastníci: 20

Příhozy: 62