Čas na serveru 02:42:36

Z Balkánu

Id: 38806

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu /
  •  / Z Balkánu /
  •  / Z Balkánu /

olej/plátno, rozměr 64 x 89 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3456x

Vyvolávací cena:

3 100