František Kaván
Jarní ráno
Id: 603701
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen původní posudek vypracovaný Dr. Evou Bukolskou, CSc. v roce 1982, varianta obrazu publikovaného v autorově monografii pod č. 591, str. 455
zobrazeno: 4490x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 107