Čas na serveru 16:24:06

František Kaván
Jarní ráno

Id: 603701

Jarní ráno

  •  / Jarní ráno  / František Kaván

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen původní posudek vypracovaný Dr. Evou Bukolskou, CSc. v roce 1982, varianta obrazu publikovaného v autorově monografii pod č. 591, str. 455

zobrazeno: 4490x

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Příhozy: 107