Čas na serveru 09:05:21

František Ringo Čech
Smrt obra Koloděje

Id: 610906

Smrt obra Koloděje

  •  / Smrt obra Koloděje / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

zobrazeno: 15x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,21,09,00
( 24.2.2026, 21:09:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

23.1.2026 13:19 8 500 Kč