František Ringo Čech
Smrt obra Koloděje
Id: 610906
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
zobrazeno: 15x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2026,02-1,24,21,09,00
( 24.2.2026, 21:09:00 )
minimální příhoz 500 Kč
| 23.1.2026 | 13:19 | 8 500 Kč |