František Ringo Čech
Tváře
Id: 609711
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 25x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
2026,02-1,23,21,09,00
minimální příhoz 500 Kč