H. Jurčík
Zátiší
Id: 608505
olej/sololit, rozměr 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 963x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2026,02-1,23,19,38,00
( 23.2.2026, 19:38:00 )
minimální příhoz 100 Kč
| 25.1.2026 | 22:54 | 3 500 Kč |