Ivan Sedliský
Dívka v bílém klobouku
Id: 610402
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 30x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
2026,02-1,24,20,55,00
minimální příhoz 500 Kč