Čas na serveru 22:56:01

Ivan Sedliský
Dívka v bílém klobouku

Id: 610402

Dívka v bílém klobouku

  •  / Dívka v bílém klobouku / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 30x

Vyvolávací cena:

8 000

2026,02-1,24,20,55,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu