Čas na serveru 00:12:09

Ivana Svobodová
Očekávání

Id: 612001

Očekávání

  •  / Očekávání / Ivana Svobodová

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 24x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,21,05,00
( 23.2.2026, 21:05:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

24.1.2026 18:13 8 500 Kč