Ivana Svobodová
Očekávání
Id: 612001
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 24x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2026,02-1,23,21,05,00
( 23.2.2026, 21:05:00 )
minimální příhoz 500 Kč
| 24.1.2026 | 18:13 | 8 500 Kč |