Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJakub Obrovský
Tanečnice
Id: 607102
olej/plátno, rozměr 102 x 59 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 213x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
2026,02-1,24,20,32,00
( 24.2.2026, 20:32:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |