Čas na serveru 08:38:41

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jakub Obrovský
Tanečnice

Id: 607102

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 102 x 59 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 213x

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

2026,02-1,24,20,32,00
( 24.2.2026, 20:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.