Čas na serveru 16:25:13

Jan Bauch
Akropole

Id: 606408

Akropole

  •  / Akropole / Jan  Bauch
  •  / Akropole / Jan  Bauch
  •  / Akropole / Jan  Bauch
  •  / Akropole / Jan  Bauch
  •  / Akropole / Jan  Bauch
  •  / Akropole / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, str. 265, obr. č. 202

zobrazeno: 1805x

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Příhozy: 70