Jan Bauch
Akropole
Id: 606408
olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, str. 265, obr. č. 202
zobrazeno: 1805x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 70