Čas na serveru 19:01:57

Jan Kaláb
Inner Violet Glow 0122

Id: 602608

Inner Violet Glow 0122

  •  / Inner Violet Glow 0122 / Jan Kaláb

akryl/plátno, průměr 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 44x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

2026,02-1,23,21,00,00
( 23.2.2026, 21:00:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

26.1.2026 16:15 12 000 Kč