Jan Kaláb
Inner Violet Glow 0122
Id: 602608
akryl/plátno, průměr 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 44x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
2026,02-1,23,21,00,00
( 23.2.2026, 21:00:00 )
minimální příhoz 500 Kč
| 26.1.2026 | 16:15 | 12 000 Kč |