Čas na serveru 09:05:21

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jan Kaláb
Mini Blue Ameba

Id: 611001

Mini Blue Ameba

  •  / Mini Blue Ameba / Jan Kaláb

akryl/dvě plátna, rozměr 35 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno na zadní straně, přiložen Certifikát autenticity vystavený autorem (2021)

zobrazeno: 16x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

2026,02-1,24,21,02,00
( 24.2.2026, 21:02:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.