Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJan Kaláb
Mini Blue Ameba
Id: 611001
akryl/dvě plátna, rozměr 35 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno na zadní straně, přiložen Certifikát autenticity vystavený autorem (2021)
zobrazeno: 16x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
2026,02-1,24,21,02,00
( 24.2.2026, 21:02:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |