Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJan Kaláb
Skateboard deck
Id: 602609
deska skateboardu, laminované javorové dřevo vrstvené, akryl, rozměr 81 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, drobné oděrky na okrajích
zobrazeno: 63x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
2026,02-1,23,21,02,00
( 23.2.2026, 21:02:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |