Čas na serveru 19:05:03

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jan Kaláb
Skateboard deck

Id: 602609

Skateboard deck

  •  / Skateboard deck / Jan Kaláb

deska skateboardu, laminované javorové dřevo vrstvené, akryl, rozměr 81 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, drobné oděrky na okrajích

zobrazeno: 63x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

2026,02-1,23,21,02,00
( 23.2.2026, 21:02:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.