Jan Kristofori
Wagner
Id: 500301
strukturální malba/karton, rozměr 49 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 897x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,13,20,52,00
minimální příhoz 500 Kč