Anděl
Id: 609704
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 213x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
2026,02-1,24,20,54,00
minimální příhoz 100 Kč