Čas na serveru 13:25:36

Marie č. 1

Id: 612601

Marie č. 1

  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek
  •  / Marie č. 1 / Jan Saudek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 41x

Vyvolávací cena:
15 000

15 500

2026,02-1,24,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu