Marie č. 1
Id: 612601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 41x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč
2026,02-1,24,21,00,00
minimální příhoz 500 Kč