Čas na serveru 00:12:34

Mothers and Daughters

Id: 606701

Mothers and Daughters

  •  / Mothers and Daughters / Jan Saudek

kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 73x

Vyvolávací cena:

3 600

2026,02-1,23,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu