Mothers and Daughters
Id: 606701
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 18 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 73x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
2026,02-1,23,21,08,00
minimální příhoz 100 Kč