Tři zrzky
Id: 610905
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 123x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
2026,02-1,23,21,04,00
minimální příhoz 500 Kč