Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJan Slavíček
Černošice
Id: 491319
lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 31 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 123x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
2024,05-1,13,20,07,00
( 13.5.2024, 20:07:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |