Čas na serveru 01:50:22

Jan Smetana
Širá krajina

Id: 486201

Širá krajina

  •  / Širá krajina / Jan  Smetana

strukturovaná malba, kombinovaná technika, olej/písek/plátno, rozměr 70 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně věnování autorem, malba místy krakelovaná

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:
18 000

32 000