Jan Smetana
Širá krajina
Id: 486201
strukturovaná malba, kombinovaná technika, olej/písek/plátno, rozměr 70 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně věnování autorem, malba místy krakelovaná
zobrazeno: 874x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
32 000 Kč