Čas na serveru 08:42:43

Anděl

Id: 491325

Anděl

  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý
  •  / Anděl / Jan  Zrzavý

grafická technika/papír, rozměr listu 18 x 14,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a propiskou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7567x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 87