Čas na serveru 00:24:53

Kostel v Camaretu

Id: 370801

Kostel v Camaretu

  •  / Kostel v Camaretu / Jan  Zrzavý

olejová tempera/papír/karton, rozměr 50,4 x 38,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený levý horní roh, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek krajského střediska Mánes, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové a restaurátorská zpráva

zobrazeno: 8592x

Vyvolávací cena:
40 000

1 010 000

Účastníci: 21

Příhozy: 131