Čas na serveru 07:54:37

Ležící akt v krajině

Id: 262306

Ležící akt v krajině

  •  / Ležící akt v krajině / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 439x

Vyvolávací cena:

61 000

2020,08-1,31,22,19,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu