Čas na serveru 10:29:24

Ležící akt v krajině

Id: 262306

Ležící akt v krajině

  •  / Ležící akt v krajině / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 75