Čas na serveru 20:13:45

Loď v zátoce

Id: 342001

Loď v zátoce

  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý
  •  / Loď v zátoce / Jan  Zrzavý

tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1263x

Vyvolávací cena:
18 000

205 000

2022,02-1,21,21,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu