Čas na serveru 06:50:13

Loďky u mola

Id: 388901

Loďky u mola

  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý
  •  / Loďky u mola / Jan  Zrzavý

pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 29489x

Vyvolávací cena:

130 000

2022,11-1,29,20,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 82