Čas na serveru 10:50:06

Piazzeta

Id: 311506

Piazzeta

  •  / Piazzeta / Jan  Zrzavý
  •  / Piazzeta / Jan  Zrzavý
  •  / Piazzeta / Jan  Zrzavý
  •  / Piazzeta / Jan  Zrzavý

olej/plátno/nalepené na dřevěné desce, rozměr 18,1 x 28,8 cm, značeno vpravo dole monogramem, na zadní straně na štítku vlastnoruční autorův popis včetně signatury a datace, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 18657x

Vyvolávací cena:
15 000

575 500

Příhozy: 71