Čas na serveru 20:54:40

Záliv se čtvyřmi bárkami

Id: 342002

Záliv se čtvyřmi bárkami

  •  / Záliv se čtvyřmi bárkami / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3014x

Vyvolávací cena:
11 000

300 001

Účastníci: 20

Příhozy: 83