Čas na serveru 19:51:13

Záliv se čtvyřmi bárkami

Id: 342002

Záliv se čtvyřmi bárkami

  •  / Záliv se čtvyřmi bárkami / Jan  Zrzavý

pastel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 32 cm, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 417x

Vyvolávací cena:
11 000

93 000

2022,02-1,21,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu