Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJiří Balcar
Kříž
Id: 500613
lept/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 230x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,14,20,53,00
( 14.5.2024, 20:53:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |