Čas na serveru 15:35:08

Jiří Valenta
Zátiší

Id: 187307

Zátiší

  •  / Zátiší / Jiří Valenta
  •  / Zátiší / Jiří Valenta
  •  / Zátiší / Jiří Valenta

olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, pochází z pozůstalosti autora, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 510x

Vyvolávací cena:

10 600