Čas na serveru 18:44:13

Josef Jíra
Praha

Id: 611404

Praha

  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra
  •  / Praha / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 82x

Vyvolávací cena:
7 500

10 500

2026,02-1,23,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu