Josef Jíra
Praha
Id: 611404
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 82x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 500 Kč
2026,02-1,23,20,48,00
minimální příhoz 500 Kč