Josef Jíra
Saida (Libanon)
Id: 608004
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50 cm, značeno a pospáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 89x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2026,02-1,24,20,59,00
minimální příhoz 100 Kč