Čas na serveru 22:53:46

Josef Jíra
Saida (Libanon)

Id: 608004

Saida (Libanon)

  •  / Saida (Libanon) / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50 cm, značeno a pospáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 89x

Vyvolávací cena:

4 800

2026,02-1,24,20,59,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu