Josef Konečný
Kytice
Id: 607101
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 181x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2026,02-1,23,19,32,00
minimální příhoz 100 Kč