Čas na serveru 00:21:22

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Josef Lada
Měšťák na venkově

Id: 607602

Měšťák na venkově

  •  / Měšťák na venkově / Josef Lada

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Kvítko z čertovy zahrádky, roč. 5, č. 15 (1930), přiloženo Potvrzení o pravosti díla vystavené rodinou autora

zobrazeno: 24x

Vyvolávací cena:
15 000

15 000

2026,02-1,24,20,50,00
( 24.2.2026, 20:50:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.