Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJosef Lada
Měšťák na venkově
Id: 607602
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Kvítko z čertovy zahrádky, roč. 5, č. 15 (1930), přiloženo Potvrzení o pravosti díla vystavené rodinou autora
zobrazeno: 24x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
2026,02-1,24,20,50,00
( 24.2.2026, 20:50:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |